narozky blogu: 6.9.2009

♥My ♥Diary♥

No jak bych to nazvala?

24. prosince 2009 v 18:15 | Konoe Nayoko
Tak já už jsem dárky dostala. Bylo tam:"Papuče,krásná kniha vědma,nálepky,album na nálepky,atd..." A ještě tu napíšu jeden vzkaz pro Yuni Ewari:"A je ubohý se vydávat za někoho jinýho a ještě to dělá mé SB!!!" Byla jsi jedno z mých nej SB a ted sis to pokazila! Tak si to Yuni prosím přečti a zamysli se nad tím jesli budeš SRAB a nebo radši CHYTŘEJŠÍ než něco napíšeš!!!

Shrek4

22. prosince 2009 v 20:58 | Konoe Nayoko
Strašně bych chtěla vidět shreka4. Jenomže ten vychází až příští rok v červnu :( . Nevěříte že ještě bude? Jo bude a ve 3D to bude bomba!!!! Viděla jsem ukázku!!!! Bylo tam že se shrek vidá kamsi na dalekou cestu a pak se vrátí a všichni na něj zapomenou a nebudou vědět kdo ten shrek je. Upoutavá ukázka žejo! Prozradili v ní až moc! Jo a to bude poslední díl! Jmenuje se:"A pohádky je konec!" Zatím AHOJ!!!

No za 1 den vánoce JŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

22. prosince 2009 v 18:57 | Konoe Nayoko
Za 1 den štědrej den. TY BRDO!!!!! Normálně jsem si včera chtěla půjčit bálící papír a co vidím? Zabalený dárky řekla jsem si: "No tak už vím kde rodiče schovávajou dárky. A dnes jsem to mamce řekla a ona mi začala nadávat že jsem se tam podívala schválně a já jsem jí zas řekla že jsem si chtěla jenom půjčit balící papír a ona že je teda aspon dobře že už to vím. Tak zatím PÁPÁ

Mám broblém ↓↓↓

19. prosince 2009 v 19:46 | Konoe Nayoko
Vánoce se blíží a já mám problém jed dolů a dozvíš se jaký mám broblém ↓↓↓


..........Dolů ↓..........
.........Ještě dolů ↓..........


Nemám nakoupený dárky!!!!!!!! Vypadá to na to že moji rodiče dostanou jen takovou malou myšku z keramiky za 1 Kč!!!!!!!!!!! Nemohli by ste mi poradit co jim mám koupit když mám jenom 20 Kč? Kdybyste mi poradily co jim mám koupit a bylo to dobrý tak vám udělám diplomek!!!!! Mocinky děkujííí!!!!!!
 
 

Reklama